Loading Page...

Toos Fadak Logo

+98 51 - 32464646
اسلایدر
مقایسه مخازن پلی اتیلن نسبت به مخازن فلزی یا گالوانیزه


مزایای - مقایسه مخازن پلی اتیلن نسبت به مخازن فلزی ( گالوانیزه)

 

حمل و نقل ونصب آسان مخزن پلی اتیلن نسبت به مخازن فلزی (گالوانیزه)

حمل، نصب و جابه جایی منبع آب پلی اتیلن بسیار آسان تر از مخزن آب فلزی است. یک مخزن پلی اتیلنی ۵۰۰ لیتری را با وزن۲۰ تا 25 کیلوگرام را به راحتی یک نفر بلند می کند همین مخزن اگر از ورق فلزی تولید شده باشد می تواند تا ۱۰۰ کیلوگرم وزن داشته باشد.این مساله قدرت مانور شما را برای حمل و جانمایی در ساختمان تا حد زیادی کاهش می دهد.


نصب اتصالات منبع آب پلی اتیلن

نصب اتصالات با توجه به اندازی دلخواه شما با یک عدد گردبر به راحتی قابل نصب میباشد
نصب بر روی مخازن گالوانیزه بسیار دشوار تر است و نیاز به متخصص دارد

تنوع در شکل و سایز تانکر پلاستیکی

مخازن فلزی ( مخزن گالوانیزه و مخزن استیل ) به صورت پیش فرض به دو صورت مخزن عمودی و مخزن افقی تولید و به فروش میرسند
در صورتی که مجازن آب پلی اتیلن تنوع بسیار زیادی در شکل ظاهری و لیتراژ را دارا هستند
به طور مثال مخازن تولیدی گروه کارخانجات طوس از 100 لیتر تا 20000 لیتر قابل تولید و خرید میباشند ( مخزن افقی و مخزن عمودی )

که کاربرد بیشتری به عنوان مخزن  آب در آپارتمان ها  ، مخزن گازوئیل ، مخزن ذخیره نفت و بنزین، مخزن اسید و مخزن حمل آب در انواع مانت بار ها نیز دارند.
مخازن پلی اتیلنی از تنوع بسیار زیادی در شکل و ابعاد و اندازه برخوردارند.به طور مثال؛ مخزن افقی، مخزن عمودی، تانکر کتابی ، مخزن مکعبی، مخزن نیسانی، مخزن زیر پله ای و ...تنوع مخازن آب پلی اتیلنی باعث می شود میران ساختمان بتوانند در غیرقابل استفاده ترین مکان ها نیز بتوانند استفاده مفید کنند.

طول عمر و ماندگاری مخزن آب پلی اتیلن

مخازن گالوانیزه ( فلزی ) که با ورق گالوانیزه تولید می شوند به دلیل مخدوش شدن این لایه در نقاط جوشکاری از زمان اولین آبگیری شروع به زنگ زدن می کنند و پس از مدلی میپوسند. در نهایت منجر به سوراخ شدن مخزن می شود. علاوه بر این اکثر ورقهای گالوانیزه موجود در بازار بهداشتی و استاندارد های لازم جهت مصارف خانگی را دارا نیستند و مناسب برای نگهداری آب غیر آشامیدنی هستند. مخازن پلی اتیلن طوس فدک مشهد علاوه بر FoodGrade بودن و داشتن تاییدیه بهداشت و بسته بندی کاملا ضد خوردگی و ضد جلبک (مخزن آب سه لایه افقی ) هستند و برای بیش از ۱۵ سال قابل استفاده هستند. این مخارن به دلیل داشتن لایه محافظ در برابر اشعه UV موجود در نور خورشید نیز کاملا تقویت شده اند  و کاملا مقاوم هستند.

کیفیت آب در تانکر های پلاستیکی در برابر تانکر های فولادی

مخزن آب پلی اتیلن ساخته شده از پلی اتیلن دارای استاندارد مواد غذایی ، خالص ترین کیفیت آب را ارائه می دهد و به دلیل رسانایی دمایی به مراتب کمتر ، دمای آب وارد شده به  آن ها برای مدت زمان بیشتری حفظ می شود.
تانکر های آب سه لایه دارای یک لایه مشکی رنگ نیز هستند که باعث میشوند داخل مخزن کاملا تاریک شده و آب جلبک و لجن نگیرد.

قیمت منبع آب پلاستیکی یا پلی اتیلن در مقایسه با مخازن آب گالوانیزه ( فلزی)

مخازن پلی اتیلن به صورت عام از مخازن گالوانیزه ارزان تر هستند و با قیمت کمتری به فروش میرسد

 

برای مشاهده مخازن تولیدی طوس فدک کلیک کنید