فیلم ها

معرفی گروه کارخانجات طوس فدک ویژه

گروه کارخانجات طوس فدک اولین و بزرگترین تولید کننده انواع سمپاش های موتوری و پشت تراکتوری، بوم دار، توربین زراعی و باغی (تحت لیسانس اروپا) با 40 سال سابقه در ایران میباشد. این شرکت همچنین دارای خط تولید جداگانه ای برای طراحی و تولید انواع مخازن حجیم پلی اتیلن (از ظرفیت 100 تا 20000 لیتر) و سایر محصولات پلی اتیلن (انواع وان ها، بلوکه های ترافیکی، باک های سوخت و ...) است.

معرفی بیلر مکعبی شرکت طوس‌فدک ویژه

بیلر (بسته بند) ماشینی به منظور برداشت، پرس و بسته بندی کاه و علوفه(کاه یونجه، کلش برنج و ...) می باشد. این ماشین، علوفه ای را که توسط دروگر چیده شده و بر روی زمین رها شده است را به صورت بسته های مکعبی در می آورد. شرکت طوس فدک با همت و تلاش کارشناسان و متخصصین خود اقدام به طراحی و ساخت بیلر مکعبی سازگار با شرایط بومی مزارع ایران نموده است. ویژگی های بیلر طراحی شده توسط شرکت طوس فدک در زیر درج شده است.

عملکرد سمپاش چرخ دار (فرغونی) ویژه

سمپاش فرغونی جهت سمپاشی درختان بلند و کوتاه مناسب است چون ارتفاع پاشش مناسب و قابل تنظیم می باشد. موتور این سمپاش از نوع بنزینی (احتراقی) است. سمپاش 100 لیتری و 200 لیتری فرغونی به دلیل داشتن دوچرخ به راحتی در بین درختان باغ قابل حرکت می باشد و یک مخزن ذخیره 100 لیتری و یا 200 لیتری بر روی شاسی سوار است.

عملکرد سمپاش توربینی باغی طوس فدک ویژه

از سمپاش توربین باغی به منظور پاشش مایعات وسموم شیمیایی به صورت مکانیزه در باغات میوه و مرکبات استفاده می شود. سمپاش باغی توربو با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا باعث افزایش راندمان, سرعت کار, صرفه جویی در مصرف سموم و در نتیجه کاهش هزینه میشود. سمپاش کششی باغی طوس فدک در دو ظرفیت 1000 و 2000 لیتری آماده فروش و عرضه میباشد.

عملکرد سمپاش توربولاینر زراعی ویژه

سمپاش توربولاینر زراعی طوس فدک به منظور پاشش مایعات و سموم شیمیایی به صورت مکانیزه در مزارع وسیع کشاورزی استفاده میشود. سمپاش زراعی توربو باعث کاهش هزینه ها ، صرفه جویی در مصرف سم و وقت میگردد. عرض کاری سمپاش توربو زراعی طوس فدک بین 35 تا 50 متر میباشد.

عملکرد بیلر طوس فدک ویژه

بیلر (بسته بند) ماشینی به منظور برداشت، پرس و بسته بندی کاه و علوفه(کاه یونجه، کلش برنج و ...) می باشد. این ماشین، علوفه ای را که توسط دروگر چیده شده و بر روی زمین رها شده است را به صورت بسته های مکعبی در می آورد. شرکت طوس فدک با همت و تلاش کارشناسان و متخصصین خود اقدام به طراحی و ساخت بیلر مکعبی سازگار با شرایط بومی مزارع ایران نموده است.

سمپاش زراعی بوم دار پشت تراکتوری ویژه

سمپاش زراعی بومدار به منظور سمپاشی مزارع کشاورزی مکانیزه و نیمه مکانیزه طراحی و ساخته شده است. سم پاش بوم دار طوس فدک با توجه کیفیت و کارایی که داراست ، باعث افزایش راندمان کاری و صرفه جویی در مصرف سم و صرف وقت میشود. سم پاش بوم دار طوس فدک در دو ظرفیت 400 و 600 و 5000 لیتری طراحی و به فروش میرسد.