ادوات باغبانی طوس فدک

باغبانی در هر ابعادی نیازمند ابزار آلات خوب و کاربردی برای سهولت انجام کارهاست، در طوس فدک انواع ادوات باغی قدرتمند و پرکاربرد، متناسب با جدیدترین روش های روز دنیا آماده ارائه به مشتریان عزیز میباشد. انواع کاربردی ترین ادوات باغبانی در زیر به همراه مشخصات فنی آورده شده است:

چمن زن

چمن زنی یکی از متداول ترین کارها در باغبانی است. معمولا این کار در بهار و تابستان به دلیل رشد سریع تر علف ها در این فصل ها به دفعات انجام میگیرد.

چمن زن های برقی موجود در طوس فدک برای محیط های وسیع استفاده می شود. خودرو بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع برش را دارند. به دلیل وزن کم به راحتی حرکت میکنند و علاوه بر این، حجم زیاد مخزن توانایی جمع آوری مقادیر بسیار زیاد چمن را دارد و نیازی به تخلیه چندباره مخزن چمن زن نیست.

چمن زن طوس فدک

 

دمنده برگ روب

دمنده برگ روب یکی از ابزارهای پرکاربرد باغبانی به خصوص در فصل پاییز است، این محصول علاوه بر جمع آوری برگ ها، برای تمیز کردن خس و خاشاک و همچنین دپو کردن زباله ها نیز به کار میرود.

در دمنده برگ روب هوا با سرعت از دهانه خروجی خارج می شود که از این ویژگی برای جمع کردن برگ ها به صورت کپه ای استفاده می شود. استفاده از دمنده برگ روب طوس فدک نسبت به بقیه روش های جمع آوری، موجب می شود که هزینه ها کاهش پیدا کنند و از اتلاف وقت جلوگیری شود.

دمنده طوس فدک
 

شمشاد زن

امروزه شمشاد ها به وفور در بافت شهری دیده میشوند و از آن ها به عنوان حاشیه و یا سایه بان استفاده میشود. هرس کردن این گیاه با قیچی باغبانی کار ساده ای نیست و زمان و قدرت زیادی لازم دارد.

در این مواقع از شمشاد زن استفاده میشود که قدرت کافی برای کوتاه کردن ساقه های بلند شمشاد ها دارند. تیغه های این دستگاه بسیار تیز و پرقدرت بوده و در عین حال سبک و کم صداست. از این دستگاه همچنین برای علف های بلند دارای ساقه های قوی نیز استفاده میشود.

شمشادزن

اره موتوری

اره برقی یا اره موتوری یکی از مهم ترین تجهیزات باغبانی است. کاربرد اصلی این اره بریدن شاخه ها و تنه درختان، هرس کردن، زدن سرشاخه ها و ... است.

اره برقی های موجود در طوس فدک، راحت و پرقدرت و بادوام بالا بوده و در دسته با کیفیت ترین اره برقی های بازار قرار میگیرند.

اره موتوری