درباره این محصول

مشخصات بیلر مکعبی طوس فدک: 

گیربکس قدرتمند

کرانویل و پنیون گیربکس این بیلر به صورت حلزونی با هم درگیر هستند، در نتیجه سطح تماس دنده ها در این گیربکس به نسبت گیربکس های معمولی بیشتر است و این حالت باعث استحکام و عمر بیشتر گیربکس شده است.

سیستم ایمنی و حفاظت از گیربکس

در این بیلر از یک گاردان واسط کلاچ دار استفاده شده است تا در مواقع خاموش کردن پی تی او (PTO) و قطع ناگهانی جریان توان از صدمه زدن گیربکس جلوگیری شود. علاوه بر این روی دنده های گیربکس پیچ های برشی خاصی برای افزایش ایمنی تعبیه شده است.

حجم برداشت بالا

چنگال های دوبل فنری ساخته شده از فولاد با فواصل نزدیک و با زاویه های مناسب حجم بالایی از هر نوع محصولی را به راحتی از روی زمین بلند کنند.

طراحی چنگال های تغذیه

طراحی چنگال های تغذیه با حداکثر میدان حرکتی باعث می شوند که حجم بالای محصولات برداشته شده بدون هیچ مشکلی به داخل تونل پرس هدایت شوند.

سیستم ایمنی و حفاظت از چنگال های تغذیه

هر چنگک تغذیه مجهز به پیچ های برشی مجزا به منظور جلوگیری از آسیب به سیستم برداشت می باشد.

کوبنده نیرومند

کوبنده سنگین وزن این دستگاه توسط بلبرینگ های با کیفیت به راحتی داخل محفظه پرس جلو و عقب می رود و با وجود تیغه های ویژه تعبیه شده در لبه پیستون دستگاه به نرمی به کار خود ادامه می دهد.

کیفیت بسته بندی منحصر به فرد

این بیلر محصول را به بهترین شکل ممکن جمع آوری و بسته بندی می نماید، گره زن های ویژه دستگاه، بسته هایی متراکم و یکنواخت با گره هایی سفت و محکم تحویل می دهد که بارها قابل جا به جا شدن هستند.

تصاویر بیشتر از این محصول را در زیر میتوانید مشاهده کنید:
 

بیلر طوس فدک

بیلر طوس فدک درحال کار

 

ویژگی های فنی بیلر طوس فدک:

 

مشخصات فنی بیلر